Naše výrobky

Možností výrobků z padákové šňůry je spousta ...

               

Firma Marslaser nám vyrobila na přání loga k našim výrobkům, a to dokonce ve 4 různých vyriantách. Od této firmy odebíráme i další komponenty na výrobu náramků, přívěsky či ozdoby na obojky pro Vaše miláčky. Stačí si jen vybrat...

Chystáme pro Vás zakázkovou výrobu náramků s kovovými komponenty, ať už se jedná o přívěšky, spony, korálky či další ozdoby. Zde je malá ochutnávka :

_____________________________________________________________________________________

První vodítka jsou na světě !

Nabízím vodítka typu "Kobra" - tj. placatá - stejný design jako obojky či náramky nebo složitější typ "Pomlázka" - tedy kulaté. Vodítka lze vyrobit klasická, přepínací, tzv. couračky či ručky vhodné k výstavnímu vodítku nebo jen chůzi u nohy např. ve městě a dále obojky klasické, polostahovací i stahovací v obou výše popsaných typech. Nové vzory obojků se chystají...

Náramek - z 20 cm náramku lze rozmotáním v případě nouze velice rychle získat 250-300 cm pevné padákové šňůry.

_________________________________________________________________________________

Obojky pro psy, kočky a ostatní zvířata - obojky lze uplést v "jednoduché" - 2 cm široké nebo "dvojité" 3 cm široké velikosti. Volitelné barvy, velikosti kroužků, spony lze plastové či kovové. Např. z klasického 2 cm širokého obojku délky 60 cm lze rozmotáním získat cca 10 metrů pevné padákové šňůry. 

Další možností je zvolit kromě jednobarevné také vícebarevné 4 mm šňůry (viz červeno-černá), dále šňůry s reflexními proužky (obr.č.5) nebo dokonce ve tmě svítící šňůry (tzv. GLOW CORD). 2 mm šňůra má název MICRO CORD a je vhodnější pro menší obojky (viz obr.č.3).

_____________________________________________________________________________________ 

TOPlist